Krajský přebor žáci 2018

Pořadí Tým 1 2 3 4 5 6 7 8 celkem
                     
1. AC Zruč-Senec 2004 38 20 18 26 40 0 0 0 142
2. TJ Radomyšl 25 23 29 41 15 0 0 0 133
3. TJ Baník Stříbro 23 25 18 37 13 0 0 0 116
4. SK Liapor Witte Karlovy Vary 10 1 25 13 2 0 0 0 51
5. TJ Plzeň Bílá Hora 1 1 10 0 1 0 0 0 13
 
turnaj č. datum   druh hry pořadatel místo ředitel turnaje
 
1. 29.4. dvojice AC Zruč-Senec 2004 Zruč-Senec Tomáš Vaňourek
 
Žáci starší účast - 9 dvojic
1. AC Zruč-Senec (Rott, Suchý)
2. TJ Radomyšl (Votava L., Ježek)
3. TJ Baník Stříbro (Tolar L., Nozar, Němčák)
4. AC Zruč-Senec (Škudrna, Kopejtko)
5. AC Zruč-Senec (Fujan, Zučková)
6. SK Liapor Witte Karlovy Vary (Gregor, Schafer)
  TJ Radomyšl (Hendrych M., Čapek, Havlík)
  TJ Baník Stříbro (Sobotka F., Freiberg)
  TJ Plzeň Bílá Hora (Makovec, Bárta, Macek)
 
Žáci mladší účast - 4 dvojice
1. TJ Baník Stříbro (Tolar O., Gaszczyk A., Sobotka L.)
2. TJ Radomyšl (Votava T., Mandl)
3. SK Liapor Witte Karlovy Vary (Lebeda, Štěpán, Sunek)
4. AC Zruč-Senec (Vaňourek M., Vaňourek T.)
 
 
 
2. 6.5. trojice TJ Baník Stříbro Stříbro Mgr. Miroslav Nozar
 
Žáci starší účast - 8 trojic
1. TJ Baník Stříbro (Tolar L., Nozar, Tolar O.)
2. TJ Radomyšl (Votava L., Ježek, Čapek)
3. AC Zruč-Senec (Rott, Škudrna, Suchý)
4. AC Zruč-Senec (Kopejtko, Cinert, Fujan)
5. TJ Radomyšl (Hendrych M., Havlík, Štěpán)
6. TJ Baník Stříbro (Němčák, Sobotka F., Haas)
  SK Liapor Witte Karlovy Vary (Svoboda, Tišnovský, Gregor, Kroupa)
  TJ Plzeň Bílá Hora (Makovec, Bárta, Macek, Nosek)
 
Žáci mladší účast - 2 trojice
1. TJ Baník Stříbro (Sobotka L., Motl, Beneš)
2. TJ Radomyšl (Hendrych D., Koubek, Mach)
 
 
 
3. 13.5. dvojice SK Liapor Witte Karlovy Vary Karlovy Vary Vladimír Hlavatý
 
Žáci starší účast - 7 dvojic
1. TJ Radomyšl (Hendrych M., Havlík)
2. AC Zruč-Senec (Kopejtko, Zučková)
3. SK Liapor Witte Karlovy Vary (Tišnovský, Schafer)
4. TJ Baník Stříbro (Němčák, Sobotka F., Haas)
5. TJ Plzeň Bílá Hora (Špale, Nosek)
6. TJ Plzeň Bílá Hora (Makovec, Bárta)
  SK Liapor Witte Karlovy Vary (Svoboda, Kovalčík)
 
Žáci mladší účast - 6 dvojic
1. TJ Baník Stříbro (Sobotka L., Tolar O.)
2. SK Liapor Witte Karlovy Vary (Novotný, Stýblo)
3. TJ Radomyšl (Mandl, Koubek)
4. SK Liapor Witte Karlovy Vary (Lebeda, Štěpán, Sunek)
5. TJ Radomyšl (Hendrych D., Beneš)
6. AC Zruč-Senec (Vaňourek T., Megger)
 
 
 
4. 27.5. jednotlivci TJ Radomyšl Radomyšl Ing. Milan Koubobvský
 
Žáci starší účast - 18 jednotlivců
1. TJ Baník Stříbro (Tolar L.)
2. TJ Radomyšl (Ježek)
3. AC Zruč-Senec (Rott)
4. AC Zruč-Senec (Fujan)
5. SK Liapor Witte Karlovy Vary (Tišnovský)
6. TJ Radomyšl (Hendrych M.)
  TJ Radomyšl (Votava L.)
  TJ Radomyšl (Čapek)
  TJ Radomyšl (Havlík)
  TJ Radomyšl (Štěpán)
  AC Zruč-Senec (Suchý)
  AC Zruč-Senec (Škudrna)
  AC Zruč-Senec (Cinert)
  TJ Baník Stříbro (Nozar)
  TJ Baník Stříbro (Sobotka F.)
  TJ Baník Stříbro (Haas)
  SK Liapor Witte Karlovy Vary (Svoboda)
  SK Liapor Witte Karlovy Vary (Schafer)
 
Žáci mladší účast - 12 jednotlivců
1. TJ Radomyšl (Votava T.)
2. TJ Baník Stříbro (Tolar O.)
3. TJ Baník Stříbro (Gaszczyk A.)
4. SK Liapor Witte Karlovy Vary (Gregor)
5. TJ Radomyšl (Mach)
6. TJ Radomyšl (Mandl)
  TJ Radomyšl (Koubek)
  TJ Radomyšl (Hendrych D.)
  AC Zruč-Senec (Vaňourek T.)
  AC Zruč-Senec (Vaňourek M.)
  AC Zruč-Senec (Megger)
  SK Liapor Witte Karlovy Vary (Lebeda)
 
 
 
5. 10.6. dvojice AC Zruč-Senec 2004 Zruč-Senec Tomáš Vaňourek
 
Žáci starší účast - 9 dvojic
1. AC Zruč-Senec (Rott, Kopejtko)
2. AC Zruč-Senec (Škudrna, Fujan)
3. TJ Baník Stříbro (Tolar L., Němčák, Sobotka F.)
4. TJ Radomyšl (Votava L., Ježek)
5. TJ Radomyšl (Hendrych M., Čapek)
6. AC Zruč-Senec (Suchý, Cinert, Zučková)
  TJ Radomyšl (Havlík, Štěpán)
  TJ Baník Stříbro (Nozar, Haas)
  SK Liapor Witte Karlovy Vary (Tišnovský, Svoboda)
  SK Liapor Witte Karlovy Vary (Schafer, Trubač)
  TJ Plzeň Bílá Hora (Nosek, Šimurda)
 
Žáci mladší účast - 0 dvojic
           
 
 
6. 24.6. trojice SK Liapor Witte Karlovy Vary Karlovy Vary Vladimír Hlavatý
           
           
7. 2.9. trojice TJ Plzeň Bílá Hora Plzeň Ing. Vlastimil Stehlík
           
           
8. 16.9. dvojice TJ Baník Stříbro Stříbro Mgr. Miroslav Nozar