Krajský přebor žáci 2019

 

    Turnaj číslo  
Pořadí Tým 1 2 3 4 5 6 7 8 Celkem
                     
1. TJ Baník Stříbro 30 21 39 13 35 28 24 0 190
2. SK Liapor Witte Karlovy Vary 30 9 38 21 22 22 10 0 152
3. AC Zruč-Senec 2004 18 16 19 16 22 28 16 0 135
4. SDH Hradecko - nohejbal 11 6 8 9 14 6 18 0 72
5. TJ Plzeň Bílá Hora 8 12 0 6 6 10 16 0 58
turnaj č. datum   druh hry pořadatel místo ředitel turnaje
 
1. 28.4. dvojice AC Zruč-Senec 2004 Zruč-Senec Tomáš Vaňourek
 
Žáci starší účast - 6 dvojic
1. SK Liapor Witte Karlovy Vary (Svoboda, Schafer)
2. TJ Baník Stříbro (Nozar, Sobotka F., Tolar O.)
3. AC Zruč-Senec 2004 (Zučková, Kopejtko)
4. TJ Plzeň Bílá Hora (Bárta, Macek)
5. TJ Baník Stříbro (Němčák, Haas)
6. SDH Hradecko - nohejbal (Smola, Kůsa Š.)
 
Žáci mladší účast - 5 dvojic
1. SK Liapor Witte Karlovy Vary (Lebeda, Stýblo, Gregor)
2. TJ Baník Stříbro (Sobotka L., Beneš)
3. AC Zruč-Senec 2004 (Regner, Vaňourek M., Vaňourek T.)
4. SDH Hradecko - nohejbal (Folk D., Folk S.)
5. SDH Hradecko - nohejbal (Král, Csukas)
 
 
 
2. 5.5. trojice TJ Baník Stříbro Stříbro Mgr. Miroslav Nozar
 
Žáci starší účast - 5 trojic
1. TJ Baník Stříbro (Nozar, Sobotka F., Tolar O., Haas)
2. AC Zruč-Senec 2004 (Zučková, Kopejtko, Regner)
3. TJ Plzeň Bílá Hora (Bárta, Macek, Nosek, Drnec)
4. SK Liapor Witte Karlovy Vary (Svoboda, Schafer, Petr)
5. SDH Hradecko - nohejbal (Smola, Kůsa Š., Folk D., Folk S.)
 
Žáci mladší účast - 2 trojice
1. SK Liapor Witte Karlovy Vary (Sunek, Stýblo, Gregor)
2. TJ Baník Stříbro (Gaszczyk A., Sobotka L., Beneš, Motl)
 
 
 
3. 12.5. jednotlivci SK Liapor Witte Karlovy Vary Karlovy Vary Vladimír Hlavatý
 
Žáci starší účast - 7 jednotlivců
1. TJ Baník Stříbro (Fujan)
2. AC Zruč-Senec 2004 (Kopejtko)
3. SK Liapor Witte Karlovy Vary (Tišnovský)
4. SK Liapor Witte Karlovy Vary (Svoboda)
5. TJ Baník Stříbro (Nozar)
6. SDH Hradecko - nohejbal (Smola)
  TJ Baník Stříbro (Sobotka F.)
 
Žáci mladší účast - 10 jednotlivců
1. TJ Baník Stříbro (Tolar O.)
2. SK Liapor Witte Karlovy Vary (Gregor)
3. SK Liapor Witte Karlovy Vary (Sunek)
4. SK Liapor Witte Karlovy Vary (Stýblo)
5. SDH Hradecko - nohejbal (Folk D.)
6. AC Zruč-Senec 2004 (Vaňourek M.)
  AC Zruč-Senec 2004 (Regner)
  TJ Baník Stříbro (Sobotka L.)
  TJ Baník Stříbro (Beneš)
  SDH Hradecko - nohejbal (Folk S.)
           
 
 
4. 26.5. trojice SDH Hradecko - nohejbal Hradecko Jaroslav Smola
 
Žáci starší účast - 5 trojic
1. SK Liapor Witte Karlovy Vary (Svoboda, Schafer, Malý)
2. AC Zruč-Senec 2004 (Zučková, Kopejtko, Regner)
3. TJ Baník Stříbro (Němčák, Sobotka F., Tolar O., Haas)
4. SDH Hradecko - nohejbal (Smola, Kůsa Š., Folk S.)
5. TJ Plzeň Bílá Hora (Bárta, Macek, Nosek, Drnec)
 
Žáci mladší účast - 3 trojice
1. SK Liapor Witte Karlovy Vary (Sunek, Stýblo, Lebeda)
2. SDH Hradecko - nohejbal (Folk D., Král, Csukás)
3. TJ Baník Stříbro (Sobotka L., Beneš, Motl)
 
 
 
5. 9.6. dvojice SK Liapor Witte Karlovy Vary Karlovy Vary Vladimír Hlavatý
 
Žáci starší účast - 6 dvojic
1. TJ Baník Stříbro (Nozar, Tolar O.)
2. AC Zruč-Senec 2004 (Zučková, Kopejtko)
3. TJ Baník Stříbro (Sobotka F., Němčák)
4. SDH Hradecko - nohejbal (Smola, Kůsa Š.)
5. TJ Plzeň Bílá Hora (Bárta, Macek, Drnec)
6. SK Liapor Witte Karlovy Vary (Malý, Petr)
 
Žáci mladší účast - 6 dvojic
1. SK Liapor Witte Karlovy Vary (Lebeda, Gregor)
2. SK Liapor Witte Karlovy Vary (Stýblo, Sunek)
3. AC Zruč-Senec 2004 (Regner, Vaňourek M.)
4. SDH Hradecko - nohejbal (Folk D., Folk S.)
5. TJ Baník Stříbro (Sobotka L., Beneš)
6. SDH Hradecko - nohejbal (Král, Csukás)
 
 
 
6. 23.6. dvojice AC Zruč-Senec 2004 Zruč-Senec Tomáš Vaňourek
 
Žáci starší účast - 6 dvojic
1. AC Zruč-Senec 2004 (Zučková, Kopejtko)
2. TJ Baník Stříbro (Nozar, Tolar O.)
3. SK Liapor Witte Karlovy Vary (Svoboda, Schafer)
4. TJ Baník Stříbro (Sobotka F., Haas)
5. TJ Plzeň Bílá Hora (Bárta, Macek)
6. TJ Plzeň Bílá Hora  (Drnec, Židlický)
 
Žáci mladší účast - 4 dvojice
1. SK Liapor Witte Karlovy Vary (Gregor, Stýblo)
2. AC Zruč-Senec 2004 (Vaňourek M., Regner)
3. SDH Hradecko - nohejbal (Folk D., Folk S.)
4. TJ Baník Stříbro (Sobotka L., Beneš)
 
 
 
7. 1.9. trojice TJ Plzeň Bílá Hora Plzeň Ing. Vlastimil Stehlík
 
Žáci starší účast - 4 trojice
1. TJ Baník Stříbro (Němčák, Sobotka F., Tolar O., Nozar)
2. TJ Plzeň Bílá Hora (Bárta, Macek, Nosek, Drnec)
3. SDH Hradecko - nohejbal (Smola, Kůsa Š., Folk S.)
4. AC Zruč-Senec 2004 (Zučková, Kopejtko, Megger)
 
Žáci mladší účast - 4 dvojice
1. SK Liapor Witte Karlovy Vary (Gregor, Stýblo, Sunek)
2. AC Zruč-Senec 2004 (Vaňourek M., Regner, Vaňourek T.)
3. SDH Hradecko - nohejbal (Folk D., Král, Csukás)
4. TJ Baník Stříbro (Sobotka L., Beneš, Motl)
           
 
 
 
8. 15.9. dvojice TJ Baník Stříbro Stříbro Mgr. Miroslav Nozar