8. kolo / Extraliga TJ Sokol SDS Exmost Modřice - AC Zruč-Senec 6:0

16.05.2012 15:09

Začátek zápasu vyšel lépe domácím, kde dvojice Mrákava, Pelikán nedala šanci hostujícímu tandemu Urban, Boček 10:4 10:8.

Zápas druhých dvojic se nesl ve stejném rytmu. Kop a Rosenberk přehráli Pavla a Petra Stehlíky 10:7 a 10:4. Výhru jim však usnadnila vysoká kazivost hostující dvojice. V první trojici opět vládli Modřice .Sestava Kop, Pelikán, Topinka hlavně lepší mezihrou a pestřejším útokem přehrálo trojici Zruče Smola, Urban, Boček 10:5 10:5. Hostujícímu triu nepomohlo ani 5 skvělých kraťasů kapitána Smoly.

Rovněž i zápas druhé trojky patřil domácím. Mrákava, Pospíšil, Rosenberk a stř. Gulda přejeli trio hostí Petr Stehlík, Štolka, Kovanda 10:5 a 10:8. stav zápasu 4:0.

Vyrovnaná pasáž přišla v zápase vložené třetí dvojice, kde rozhodoval poslední možný balon a výhra 10:9 ve 3. setu domácího dua Pospíšil, Topinka nad Smolou se Štolkou. Rovněž závěr 3. setu rozhodoval zápas jednotlivců, kde po setech 8:10,10:8 a 10:8 zvítězil domácí Jakub Mrákava nad Milanem Smolou a ukončil tak celé utkání.

Utkání zhodnotil vedoucí týmu Zruče Tomáš Vaňourek:

„Domácí potvrdili pozici favorita. Hosté přijeli bez trenéra Hány, blokaře Škudrny a jen na lavičce s Vaňourkem, zraněným v minulém kole. Šance hostí zkorigovat zápas přišel ve 3. dvojici a singlu, kde oba zápasy podlehl po boji ve 3. setu.

PETR GULDA (Modřice, trenér): "Nejtěžším úkolem bylo před zápasem hráče aspoň trošku namotivovat na utkání, ve kterém byl vidět jasný výkonnostní rozdíl mezi oběma týmy. Musím kluky pochválit za přístup, s jakým tenhle zápas odehráli."

Tuto sobotu 19.5.2012 od 14:00 hod nás na domácím hřišti čeká západočeský rival,