7. kolo/II. liga: AC Zruč–Senec – TJ Kombinát Vřesová 5:5

16.05.2009 14:00

K poslednímu zápasu 1. poloviny základní části přijel do Zruče tým Vřesové. Hostujícímu týmu vyšel lépe vstup do utkání a rychle se ujal vedení 2:0. Domácí snížili Hánovo trojicí. Formace Milana Smoly sice vyhrála 1. set jednoznačně 10:5, ale další dva sety opět patřily hostům, kteří tak znova odskočili o dva body. Domácím patřila tradičně střední pasáž. Výhra 3. dvojice i singlisty Smoly přinesla vyrovnání na 3:3. V souboji otočených trojic si oba týmy rozdělily po bodu. Vedení Vřesové zajistilo zkušené duo Koňařík, Perůtka, které přehrálo domácí dvojici Urban, Smola. Definitivní podobu výsledku stanovila dvojice Holub, Hána vítězstvím ve dvou setech.

K zápasu a k 1. polovině základní části se vyjádřil vedoucí týmu Tomáš Vaňourek:

" Dnešnímu utkání remíza sluší. Škoda, že jsme dneska zase prohráli 3 zápasy ve 3. setu, z toho 2x 9:10. Soupeř byl houževnatý, přijel s deseti hráči, chtěl získat letošní první vítězství, bojoval. Nejlepší hráč Vřesové Koňařík udělal 4 body. My jsme hráli bez nemocného M. Rychlého, Vašek Hána je nastydlý, Zdeněk zraněný. Tým se přesto semknul a bojoval. Pochvalu zaslouží Zdeněk Holub, který odehrál poslední dva zápasy se zraněním. Po polovině soutěže se pohybujeme v horní polovině tabulky. Jdeme dál zápas od zápasu, uvidíme, kde skončíme. Příští zápas hrajeme v Semilech, kam pojedeme už o den dřív a na zápas se doufám pořádně připravíme. Věřím, že minimálně bod přivezeme.“

Průběh utkání:0:2,1:2,1:3,3:3,3:4,4:4,4:5,5:5

Urban, Smola - Egler, Vasilečko  1:2  (8:10, 10:9, 9:10)

Holub, Hána - Koňařík, Perůtka    0:2   (9:10, 2:10)

Hána, Urban, Peterka - Egler, Chalupa T., Vasilečko 2:0   (10:5, 10:9)

Smola, Škudrna, Vaňourek - Perůtka,Sinkule, Koňařík  1:2  (10:5, 7:10, 6:10)

Peterka, Škudrna – Sinkule, Chalupa   2:0  (10:2, 10:4)

Smola - Vasilečko   2:0   (10:7, 10:5)

Hána, Urban, Peterka - Perůtka, Sinkule, Koňařík   1:2   (10:7, 9:10, 9:10)

Smola, Holub, Vaňourek - Egler, Chalupa T., Vasilečko,  stř. Janečka    2:0  (10:5, 10:5)

Smola, Urban, stř. Vaňourek - Koňařík, Perůtka  0:2   (5:10, 8:10)

Holub, Hána - Egler, Vasilečko  2:0  (10:9, 10:8)