Okresní přebor muži 2018

 
Pořadí Tým Utkání Výher  Remíz Proher Skóre Body
               
1. SDH Chrášťovice 8 7 1 0 56 : 08 15
2. SDH Hradecko - nohejbal B 8 6 1 1 39 : 25 13
3. AC Zruč-Senec 2004 C 8 3 1 4 26 : 38 7
4. SDH Žebnice 8 2 1 5 24 : 40 5
5. NK Odlezly 8 0 0 8 15 : 49 0
č. u. kolo den datum hodina domácí hosté výsledek
 
1. 1. ZČ ne 22.4. 9,00 Žebnice volno  
2.   ne 22.4. 9,00 Zruč-Senec C Chrašťovice 0:8
3.   ne 22.4. 9,00 Hradecko B Odlezly 6:2
 
4. 2. ZČ ne 29.4. 9,00 volno Hradecko B  
5.   ne 29.4. 9,00 Odlezly Zruč-Senec C 2:6
6.   ne 29.4. 9,00 Chrašťovice Žebnice 8:0
 
7. 3. ZČ ne 6.5. 9,00 Chrašťovice volno  
8.   ne 6.5. 9,00 Žebnice Odlezly 5:3
9.   ne 6.5. 9,00 Zruč-Senec C Hradecko B 2:6
 
10. 4. ZČ ne 13.5. 9,00 volno Zruč-Senec C  
11.   ne 13.5. 9,00 Hradecko B Žebnice 6:2
12.   ne 13.5. 9,00 Odlezly Chrašťovice 1:7
 
13. 5. ZČ ne 20.5. 9,00 Odlezly volno  
14.   ne 20.5. 9,00 Chrašťovice Hradecko B 7:1
15.   ne 20.5. 9,00 Žebnice Zruč-Senec C 4:4
 
16. 6. ZČ ne 27.5. 9,00 volno Žebnice  
17.   ne 27.5. 9,00 Chrašťovice Zruč-Senec C 8:0
18.   ne 27.5. 9,00 Odlezly Hradecko B 3:5
 
19. 7. ZČ ne 3.6. 9,00 Hradecko B volno  
20.   ne 3.6. 9,00 Zruč-Senec C Odlezly 5:2
21.   ne 3.6. 9,00 Žebnice Chrašťovice 1:7
 
22. 8. ZČ ne 10.6. 9,00 volno Chrašťovice  
23.   ne 10.6. 9,00 Odlezly Žebnice 0:8
24.   ne 10.6. 9,00 Hradecko B Zruč-Senec C 6:2
 
25. 9. ZČ ne 17.6. 9,00 Zruč-Senec C volno  
26.   ne 17.6. 9,00 Žebnice Hradecko B 3:5
27.   ne 17.6. 9,00 Chrašťovice Odlezly 7:1
 
28. 10. ZČ ne 24.6. 9,00 volno Odlezly  
29.   ne 24.6. 9,00 Hradecko B Chrašťovice 4:4
30.   ne 24.6. 9,00 Zruč-Senec C Žebnice 7:1
31. 11. NČ ne 2.9. 9,00 Žebnice Odlezly 2:6
 
32. 12. NČ ne 9.9. 9,00 Chrášťovice Odlezly 8:0
33.   ne 9.9. 9,00 Hradecko B Zruč-Senec C 6:2
               
34. 13. NČ ne 16.9. 9,00 Chrašťovice Hradecko B Finále
35.   ne 16.9. 9,00 Zruč-Senec C Odlezly o 3. místo
č. u. kolo den datum hodina domácí hosté výsledek
 
1. 1. ZČ ne 22.4. 9,00 Žebnice volno
2. ne 22.4. 9,00 Zruč-Senec C Chrašťovice
3. ne 22.4. 9,00 Hradecko B Odlezly
 
4. 2. ZČ ne 29.4. 9,00 volno Hradecko B
5. ne 29.4. 9,00 Odlezly Zruč-Senec C
6. ne 29.4. 9,00 Chrašťovice Žebnice
 
7. 3. ZČ ne 6.5. 9,00 Chrašťovice volno
8. ne 6.5. 9,00 Žebnice Odlezly
9. ne 6.5. 9,00 Zruč-Senec C Hradecko B
 
10. 4. ZČ ne 13.5. 9,00 volno Zruč-Senec C
11. ne 13.5. 9,00 Hradecko B Žebnice
12. ne 13.5. 9,00 Odlezly Chrašťovice
 
13. 5. ZČ ne 20.5. 9,00 Odlezly volno
14. ne 20.5. 9,00 Chrašťovice Hradecko B
15. ne 20.5. 9,00 Žebnice Zruč-Senec C
 
16. 6. ZČ ne 27.5. 9,00 volno Žebnice
17. ne 27.5. 9,00 Chrašťovice Zruč-Senec C
18. ne 27.5. 9,00 Odlezly Hradecko B
 
19. 7. ZČ ne 3.6. 9,00 Hradecko B volno
20. ne 3.6. 9,00 Zruč-Senec C Odlezly
21. ne 3.6. 9,00 Žebnice Chrašťovice
 
22. 8. ZČ ne 10.6. 9,00 volno Chrašťovice
23. ne 10.6. 9,00 Odlezly Žebnice
24. ne 10.6. 9,00 Hradecko B Zruč-Senec C
 
25. 9. ZČ ne 17.6. 9,00 Zruč-Senec C volno
26. ne 17.6. 9,00 Žebnice Hradecko B
27. ne 17.6. 9,00 Chrašťovice Odlezly
 
28. 10. ZČ ne 24.6. 9,00 volno Odlezly
29. ne 24.6. 9,00 Hradecko B Chrašťovice
30. ne 24.6. 9,00 Zruč-Senec C Žebnice