BDL 2019

 
Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
7.4.2019 12:00 1. SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary Tělovýchovná jednota Radomyšl, z.s. 1:6
7.4.2019 12:00 1. Areál Club Zruč-Senec TJ DYNAMO ČEZ České Budějovice z.s. 4:3
7.4.2019 14:00 1. SK Šacung Benešov 1947 TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice 3:4
14.4.2019 10:00 2. Tělovýchovná jednota Radomyšl, z.s. SK Šacung Benešov 1947 6:1
14.4.2019 12:00 2. TJ DYNAMO ČEZ České Budějovice z.s. SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary 2:5
14.4.2019 14:00 2. TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice Areál Club Zruč-Senec 6:1
20.4.2019 12:00 3. SK Šacung Benešov 1947 SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary 4:3
21.4.2019 12:00 3. Areál Club Zruč-Senec Tělovýchovná jednota Radomyšl, z.s. 2:5
21.4.2019 14:00 3. TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice TJ DYNAMO ČEZ České Budějovice z.s. 6:1
28.4.2019 12:00 4. TJ DYNAMO ČEZ České Budějovice z.s. SK Šacung Benešov 1947 2:5
28.4.2019 12:00 4. SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary Areál Club Zruč-Senec 5:2
28.4.2019 14:00 4. Tělovýchovná jednota Radomyšl, z.s. TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice 4:3
5.5.2019 12:00 5. Areál Club Zruč-Senec SK Šacung Benešov 1947 3:4
5.5.2019 14:00 5. TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary 3:4
5.5.2019 14:00 5. Tělovýchovná jednota Radomyšl, z.s. TJ DYNAMO ČEZ České Budějovice z.s. 5:2
12.5.2019 12:00 6. TJ DYNAMO ČEZ České Budějovice z.s. Areál Club Zruč-Senec 1:6
12.5.2019 14:00 6. TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice SK Šacung Benešov 1947 3:4
12.5.2019 14:00 6. Tělovýchovná jednota Radomyšl, z.s. SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary  
19.5.2019 12:00 7. SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary TJ DYNAMO ČEZ České Budějovice z.s. 5:2
19.5.2019 12:00 7. Areál Club Zruč-Senec TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice 1:6
19.5.2019 14:00 7. SK Šacung Benešov 1947 Tělovýchovná jednota Radomyšl, z.s. 3:4
26.5.2019 12:00 8. SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary SK Šacung Benešov 1947 1:6
26.5.2019 12:00 8. TJ DYNAMO ČEZ České Budějovice z.s. TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice 0:7
26.5.2019 14:00 8. Tělovýchovná jednota Radomyšl, z.s. Areál Club Zruč-Senec 7:0
9.6.2019 12:00 9. Areál Club Zruč-Senec SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary 1:6
9.6.2019 14:00 9. TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice Tělovýchovná jednota Radomyšl, z.s. 5:2
9.6.2019 14:00 9. SK Šacung Benešov 1947 TJ DYNAMO ČEZ České Budějovice z.s. 7:0
23.6.2019 12:00 10. SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice -:-
23.6.2019 12:00 10. TJ DYNAMO ČEZ České Budějovice z.s. Tělovýchovná jednota Radomyšl, z.s. -:-
23.6.2019 14:00 10. SK Šacung Benešov 1947 Areál Club Zruč-Senec -:-