1.Liga 2019

 
  
Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
6.4.2019 14:00 1. T.J. SOKOL I Prostějov T.J. Sokol Holice 6:2
6.4.2019 14:00 1. Areál Club Zruč-Senec MNK SILNICE GROUP Modřice "B" 6:1
6.4.2019 14:00 1. TJ DYNAMO ČEZ České Budějovice z.s. TJ SLAVOJ Český Brod 3:6
6.4.2019 15:00 1. TJ Avia Čakovice "B" TJ Spartak MSEM Přerov 6:1
13.4.2019 10:00 2. MNK SILNICE GROUP Modřice "B" TJ DYNAMO ČEZ České Budějovice z.s. 6:1
13.4.2019 14:00 2. TJ Spartak MSEM Přerov T.J. SOKOL I Prostějov 4:6
13.4.2019 14:00 2. T.J. Sokol Holice TJ Avia Čakovice "B" 5:5
13.4.2019 14:00 2. Areál Club Zruč-Senec TJ SLAVOJ Český Brod 6:4
19.4.2019 14:00 3. T.J. SOKOL I Prostějov MNK SILNICE GROUP Modřice "B" 6:0
19.4.2019 14:00 3. Areál Club Zruč-Senec T.J. Sokol Holice 6:3
19.4.2019 14:00 3. TJ DYNAMO ČEZ České Budějovice z.s. TJ Spartak MSEM Přerov 3:6
19.4.2019 15:00 3. TJ Avia Čakovice "B" TJ SLAVOJ Český Brod 6:3
27.4.2019 10:00 4. TJ SLAVOJ Český Brod T.J. SOKOL I Prostějov 6:3
27.4.2019 10:00 4. MNK SILNICE GROUP Modřice "B" TJ Avia Čakovice "B" 2:6
27.4.2019 14:00 4. TJ Spartak MSEM Přerov Areál Club Zruč-Senec 3:6
27.4.2019 14:00 4. T.J. Sokol Holice TJ DYNAMO ČEZ České Budějovice z.s. 1:6
1.5.2019 14:00 5. TJ Spartak MSEM Přerov MNK SILNICE GROUP Modřice "B" 6:3
1.5.2019 14:00 5. T.J. Sokol Holice TJ SLAVOJ Český Brod 1:6
1.5.2019 14:00 5. Areál Club Zruč-Senec TJ Avia Čakovice "B" 6:1
1.5.2019 14:00 5. TJ DYNAMO ČEZ České Budějovice z.s. T.J. SOKOL I Prostějov 5:5
4.5.2019 10:00 6. TJ SLAVOJ Český Brod TJ Spartak MSEM Přerov 6:0
4.5.2019 10:00 6. MNK SILNICE GROUP Modřice "B" T.J. Sokol Holice 5:5
4.5.2019 14:00 6. T.J. SOKOL I Prostějov Areál Club Zruč-Senec 3:6
4.5.2019 15:00 6. TJ Avia Čakovice "B" TJ DYNAMO ČEZ České Budějovice z.s. 6:2
8.5.2019 10:00 7. MNK SILNICE GROUP Modřice "B" TJ SLAVOJ Český Brod 1:6
8.5.2019 14:00 7. T.J. Sokol Holice TJ Spartak MSEM Přerov 6:2
8.5.2019 14:00 7. TJ DYNAMO ČEZ České Budějovice z.s. Areál Club Zruč-Senec 2:6
8.5.2019 15:00 7. TJ Avia Čakovice "B" T.J. SOKOL I Prostějov 6:4
11.5.2019 10:00 8. MNK SILNICE GROUP Modřice "B" Areál Club Zruč-Senec 1:6
11.5.2019 10:00 8. TJ SLAVOJ Český Brod TJ DYNAMO ČEZ České Budějovice z.s. 6:1
11.5.2019 14:00 8. T.J. Sokol Holice T.J. SOKOL I Prostějov 2:6
11.5.2019 14:00 8. TJ Spartak MSEM Přerov TJ Avia Čakovice "B" 6:2
18.5.2019 10:00 9. TJ SLAVOJ Český Brod Areál Club Zruč-Senec 4:6
18.5.2019 14:00 9. T.J. SOKOL I Prostějov TJ Spartak MSEM Přerov 3:6
18.5.2019 14:00 9. TJ DYNAMO ČEZ České Budějovice z.s. MNK SILNICE GROUP Modřice "B" 6:4
18.5.2019 15:00 9. TJ Avia Čakovice "B" T.J. Sokol Holice 6:2
25.5.2019 10:00 10. MNK SILNICE GROUP Modřice "B" T.J. SOKOL I Prostějov 6:2
25.5.2019 10:00 10. TJ SLAVOJ Český Brod TJ Avia Čakovice "B" 6:3
25.5.2019 14:00 10. T.J. Sokol Holice Areál Club Zruč-Senec               6:0
25.5.2019 14:00 10. TJ Spartak MSEM Přerov TJ DYNAMO ČEZ České Budějovice z.s. 6:3
8.6.2019 14:00 11. T.J. SOKOL I Prostějov TJ SLAVOJ Český Brod 5:5
8.6.2019 14:00 11. Areál Club Zruč-Senec TJ Spartak MSEM Přerov 4:6
8.6.2019 14:00 11. TJ DYNAMO ČEZ České Budějovice z.s. T.J. Sokol Holice 2:6
8.6.2019 15:00 11. TJ Avia Čakovice "B" MNK SILNICE GROUP Modřice "B" 5:5
15.6.2019 10:00 12. MNK SILNICE GROUP Modřice "B" TJ Spartak MSEM Přerov 6:1
15.6.2019 10:00 12. TJ SLAVOJ Český Brod T.J. Sokol Holice 4:6
15.6.2019 14:00 12. T.J. SOKOL I Prostějov TJ DYNAMO ČEZ České Budějovice z.s. 6:1
15.6.2019 15:00 12. TJ Avia Čakovice "B" Areál Club Zruč-Senec 3:6
22.6.2019 14:00 13. TJ Spartak MSEM Přerov TJ SLAVOJ Český Brod -:-
22.6.2019 14:00 13. T.J. Sokol Holice MNK SILNICE GROUP Modřice "B" -:-
22.6.2019 14:00 13. Areál Club Zruč-Senec T.J. SOKOL I Prostějov -:-
22.6.2019 14:00 13. TJ DYNAMO ČEZ České Budějovice z.s. TJ Avia Čakovice "B" -:-
31.8.2019 14:00 14. TJ SLAVOJ Český Brod MNK SILNICE GROUP Modřice "B" -:-
31.8.2019 14:00 14. TJ Spartak MSEM Přerov T.J. Sokol Holice -:-
31.8.2019 14:00 14. T.J. SOKOL I Prostějov TJ Avia Čakovice "B" -:-
31.8.2019 14:00 14. Areál Club Zruč-Senec TJ DYNAMO ČEZ České Budějovice z.s. -:-